Прогулянки по воді

Прогулянки по воді

Прогулянки по воді

«Якщо є водна артерія, глупо її не використовувати», – кажуть бувалі туристи та відправляються на полювання за новими пригодами. Прогулянки та дальні подорожі по воді, стають все більш популярним видом відпочинку, спорту, туризму та розваг, а неосяжна гладь Каховського водосховища, із мальовничими затоками, начебто сама, запрошує поміняти суху спеку на річну прохолоду та ступити із землі на воду.

Прогулянки по воді

Прогулянки по воді

Існує чимало способів скорити водну стихію та зробити свій відпочинок яскравим і таким, що насправді запам’ятався. Вибір місця, часу і формату подорожування залежить виключно від вашого бажання, ступені свободи та фінансових ресурсів. База відпочинку «Славутич» пропонує вам декілька досить доступних варіантів відпочинку на воді, як для прихильників розміреного відпочинку, так и для любителів рибалки.

Прогулянки по воді

Прогулянки по воді

Дніпро – Славутич величний і прекрасний, неодноразово оспіваний класиками, на своїх берегах подарує вам силу, здоров’я та незабутній відпочинок. Щоб втекти від міської суєти і шуму та повноцінно відпочити, зовсім не обов’язково вирушати в далекі подорожі, мчатися до невідомих берегів або безкраїм морським просторам. Відпочинок на природі у безпосередній близькості низин Дніпра та Каховського водосховища – прекрасна можливість перевести дух та зарядитися енергією від природи.

Прогулянки по воді

Прогулянки по воді

База відпочинку «Славутич» пропонує відпочиваючим повний комплекс послуг, що включає і водні прогулянки на веслових човнах, катамаранах, а для груп із 10 осіб на моторному баркасі. Любителям порибалити також знайдеться, чим зайнятися. Будь ви завзятий рибалка або просто полюбляєте, посидіти с вудкою біля води, в якій як у дзеркалі, відбивається прибережний очерет, а в кронах дерев шумить вітерець і співають птахи — затишні берега Дніпра не залишать Вас байдужими.

Прогулянки по воді

Прогулянки по воді

Ви навіть не уявляєте собі, які красоти є в наших затоках! Дніпро повен чудес: він може бути і Амазонкою, і морем, зі своїми пляжами, островами і важко прохідними заростями! Чудові Дніпровські пейзажі Каховського водосховища будуть дивувати і захоплювати у будь-якому віці і в будь-яку пору року! Відпочинок на дніпровських берегах – чудова можливість провести уікенд на природі, із родиною, або друзями, а також відпочити більш довгий час та зняти втому і напруженість.

Прогулянки по воді

Прогулянки по воді Прогулянки по воді Прогулянки по воді Прогулянки по воді Прогулянки по воді